Krok za krokem - O seriálu

24. února 2007 v 13:03 |  Krok za krokem
Příběh začíná na Jamajce, kde se jedna ovdovělá kosmetička - Carol Fosterová - zamilovala do rozvedeného stavitele Franka Lamberta. Láska na první pohled způsobila, že se ještě na Jamajce vzali... Později sice zjistí, že sňatek nebyl právoplatně uzavřen, ale ani tato komplikace je nezaskočí a svatbu zopakují. Frank se se svými dětmi a prasetem ihned po návratu z dovolené, nastěhuje k Fosterovým, čímž oběma stranám způsobí pořádný šok. Frank by sice Fostertovým nijak nevadil, zato jeho ratolesti ano a mezi dětmi začne nefalšovaná válka.
JT se s Danou již znají ze školy, kde jí strčil do skříňky krysu. Karen je Al pro smích kvůli tomu, že myslí stále jen na krásu a kluky, zatímco Al je takové zvláštní děvče, které vyrůstalo mezi chlapci, má rádo sport a nesnáší typicky "dívčí" záležitosti - např. módu nebo make-up. Mark Foster je rodinný génius, má však pro svou přílišnou chytrost problémy (nejen) s dívkami.
Aby to nebylo málo, v kosmetickém salónu, který je součástí domu, pracuje Carolina svobodná a neustále vdavekchtivá sestra Penny Baker a jejich matka Ivy, které rády přispějí do rodinného ruchu. Ze strany Lambertových je tu kromě otce a dětí navíc zvláštní synovec Cody Lambert, který se usídlí v karavanu na dvorku.
S přibývajícím časem se hrany obrušují a problémy mezi rodinami ustupují do pozadí a spíše se soustředí na spory JT-Dana/ Al-Dana/ Al-Karen. Cody časem odchází do Ruska, Frankovu firmu jednu chvíli decimuje pohroma jménem Blesk, Carol si přivádí přítele Jean-Luca Rieupeyrouxe, s nímž také ve městě vybuduje nový salon. V prostorách starého je pak vytvořen byt pro JTho a jeho nejlepšího kamaráda Riche, kterého ovšem zbytek rodiny - alespoň zezačátku - příliš nemiluje.
Frankovi a Carol se také narodí společné dítě, dcera Lilly. JT si najde přítelkyni - šikovnou a pohlednou automechaničku Samanthu Milano a Dana se oproti vší logice zamiluje do Riche.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lý&Dý Lý&Dý | Web | 24. února 2007 v 17:58 | Reagovat

ahoj moc toho tady nemáš ale vypadát to že budeš mít dobrý blog. prosím jukni se mi taky na blog a ohodnot ho díky;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama