Sedmé nebe - O seriálu

24. února 2007 v 12:47 |  Sedmé nebe
Americký rodinný seriál, jehož příběhy se točí kolem slastí a strastí v životě reverenda Erica Camdena, jeho ženy Annie a jejich velmi početné rodiny.
Nejstarším z Camdenových dětí je Matt, na začátku seriálu student střední školy a ochránce mladších sourozenců. Nejstarší dcera, Mary, je taktéž studentka střední školy a kromě hraní basketbalu také ráda radí mladší sestře Lucy se vztahy a jinými problémy. Simon je druhý nejmladší, šarmantní kluk chodící na základní školu. Často se stará o mladší sestru Ruthie, které pomáhá se vším, co jí v jejich 5 letech může na světě potkat.
Kromě lidských členů je v rodině ještě pes Happy, který v některých dílech zaujímá jednu z hlavnějších rolí.
Jelikož jsou v rodině děti různého věku, seriál je hned od záčátků více rozmanitý a dělí se na větší množství "životních příběhů". Potýkají se samozřejmě s různými problémy, které ovlivňují zápletky jednotlivých dílů. Kromě rodiny samotné jsou zde samozřejmě jejich příbůzní, kamarádi a známí ve větších či menších rolích. Během seriálu se rodina dokonce ještě o další dva členy rozroste.(Annie a Ericovi se narodí dvojčata - David a Samuel)

Seriál byl nominován mimo jiné na cenu Emmy, získal také 25 jiných cen z oblasti televizní tvorby a na dalších 45 byl nominován .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nikkulkka nikkulkka | 13. července 2007 v 17:36 | Reagovat

prosím napíšeš seriálová jména všech Simonových holek ? Vím že tam vyla Dyna a Sesilia

2 baruuuuuuuska baruuuuuuuska | 6. února 2008 v 17:34 | Reagovat

kolik ma sedme nebe dilu prosim napiste????,

3 Kacka Kacka | 29. března 2008 v 18:45 | Reagovat

Myslím že má 243 dílů (11 řad)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama