Březen 2007

Sedmé nebe - Herecké obsazení

31. března 2007 v 15:28 Sedmé nebe
STEPHEN COLLINS - ERIC CAMDEN

Rodné jméno: Stephen Weaver Collins
Datum narození: 1.října 1947
Místo narození: Des Moines, Iowa, USA
Výška: 1.85 m
Stav: manželka Faye Grant, dcera Kate (*1985)

Životopis
Stephen Collins, celým jménem Stephen Weaver Collins se narodil 1.října 1947 V Iowe. Jeho prostřední jméno pochází z matčiny strany po prapradědečkovi generálu Jamesi B. Weaverovi, který roku 1892 kandidoval v popularistické straně na prezidenta a získal 22 voličů. Stephen Promoval na vysoké škole Hastings v Hudson, NY. V roce 2003 byl hostujícím mluvčím na vysokoškolské promoci.
Stephen Collins si zahrál v Star Trek: The motion picture (1979). V interview řekl, že se během natáčení cítil jako veliký outsider. Hrál velitele Will Deckera a měl pocit, že se ve skutečnosti pokouší tuto postavu realizovat. Collins byl také uvedený jako jeden z dvanácti "slibných nových herců roku 1991" v Obrazovce světa Johna Willise.
Jako herec zářil v mnoha dalších televizních filmech, v četných charakteristických rolích zahrnujících také The First Wives Club, a čtyři Brodwayské hry. Zazářil v Shakespearovském Newyorském festivalu jako producent a režisér, úspěšně také produkoval oblastní hru, ve které hrál na Broadway - Starý chlapec. Hrál JFK v Ženě jménem Jackie, za což získal Emmy za nejlepší minisérii a byl nominován na Emmy za svůj výkon ve Dvou paničkách Grenvillských.
Jednou z jeho nejznámějších rolí je postava reverenda Erica Cambdona v Sedmém nebi. Tato postavabyla hodnocena jedenáctým místem v televizním průvodci "50 největších televizních otců"(2004).
Stephen Collins je mnohonásobně talentovaný. Kromě jiného je autorem dvou novel: Oční kontakt a Dvojí ohrožení.
Stephen dnes žije v L.A. spolu se svou ženou herečkou Faye Grant, která hrála postavu Rhondy v sérii "Největší americký hrdina"(1980) a se svou dcerou Kate.
-----------------------------------------------------------------------------------------
CATHERINE HICKS - ANNIE CAMDEN
Rodné jméno: Catherine Bethany Hicks
Datum narození: 6.srpna 1951
Místo narození: Scottsdale, Arizona, USA
Výška: 1.6 m
Stav: vdaná za Kevina Yaghera, Dcera Catie (*1992)

Životopis:
Catherine Hicks se narodila 6.srpna 1951 na Manhattenu. Vyrůstala ve Scottsdale (Arizona) a také zde v r. 1969 promovala. Poté, co si vybrala za hlavní předmět studia bohosloví a anglickou literaturu na univerzitě v Notre Dame se rozhodla, že chce být spíše herečkou než učitelkou a to byl důvod proč začít hrát.
Své první herecké zkušenosti získala již během studií. Absolvovala dvouletou hereckou konzervatoř při Cornell University ve státě New York. Po boku Jacka Lemmona se představila na Broadwayi v komediálním dramatu Bernarda Sladea Hold a úspěch slavila také na jevišti v Baltimore ve hře Noëla Cowarda Tento smích a jako Blanche DuBois v dramatu Tennessee Williamse Tramvaj do stanice Touha. V roce 1975 byla poprvé uvedena na televizní obrazovku v seriálu "Ryan's Hope". Po tomto seriálu si Cathie začala propracovávat cestu mnoha filmy a seriály jako např. The Bad News Bears (1979- 80) a Tucker's Witch (1982-83).
Cathie Hicks byla nominována na cenu Emmy 1980 za titulní úlohu Marilyn Monroeové v životopisném TV snímku MARILYN: Co zůstalo nevyřčeno.
Její velký čas přišel v 80.letech, když se objevila ve filmu "Star Trek IV: The Voyager Home" jako velrybí bioložka Dr. Gillian Taylor a v Dětské hře jako Karen Barclay. Před seriálem Sedmé nebe nechtěla už v žádné televizní show hrát, ale když četla scénář, pomyslela si, že její postava Annie je tak srdečná a směšná, a tak roli neodmítla.
Cathy je vdaná za Kevin Yaghera, který je o dvanáct let mladší. Vytvořil speciální loutkové efekty Chuckyho v Dětské hře a efekty v několika filmech Noční můra z Elmstreet. Společně žijí v LA, Californii a mají dceru Catii, narozenou v roce 1992.
-----------------------------------------------------------------------------------------
MICHAEL WATSON - MATT CAMDEN
Rodné jméno: Michael Barrett Watson
Datum narození: 23.dubna 1974
Místo narození: Traverse City, Michigan, USA
Výška: 1.84 m

Životopis
Barry se narodil v Traverse City, Michigan jako třetí dítě ze čtyř dětí (sourozenci Scott a Christie jsou starší, Kip je mladší). Jeho otec byl advokát a matka pracovala jako "paralegal".
Když bylo Barrymu 8 let přestěhovali se rodiče do Dallasu a Barry začal s modelingem. Ve čtrnácti letech se jeho rodiče rozvedli. V patnácti odešel do Californie a téměř okamžitě dostal práci v seriálu NBC Dny našeho života. Tuto práci měl šest měsíců a poté se vrátil do Dallasu a promoval na vysoké škole v Richardson v r. 1992.
V devatenácti se vrátil do L.A. a znovu e rozhodoval, co bude dělat. Začal parkovat auta v House of Blues, ale po šesti měscích byl vybraný do seriálu Aerona Spellinga Malibu Shores (1996). Dříve než přijal roli Matta Camdena v sedmém nebi, hostoval v mnoha dalších populárních pořadech, zahrnujících také Baywatch, kde byl jednou z prvních postav která se utopila. Objevil se taky ve scifi filmu Útok s Darryl Hannah a zahrál si hlavní roli ve filmu Učení slečny Tinglové spolu s Katií Holmes.
Tori Spelling ho seznámila s jeho budoucí ženou Laurou Payne - Gabriel, se kterou se ovšem rozvedl.
-----------------------------------------------------------------------------------------
JESSICA BIEL - MARY CAMDEN
Rodné jméno: Jessica Claire Biel
Datum narození: 3.března 1982
Místo narození: Ely, Minnesota, USA
Výška: 1.71 m

Životopis:
Jessica se narodila 3.března 1982 v Ely, Minesota a dětství trávila v Boulder v Coloradu, spolu se svými rosiči Jonem a Kim a s mladším bratrem Justinem. Později odjela studovat na vysokou školu v Fairview, kde byla dobrou studentkou. Jako dítě se Jessica dala přemluvit na kariéru zpěvačky vystupující v divadle. Začala hrát v 9 letech ve hrách The Sound of Music, Annie, Beauty and the Beast a Anything Goes.
Přirozená krása Jessicu brzy přivedla na dráhu modelingu a komerční práce v soutěžích International Modeling a Talent Association's Annual Conference v roce 1994. V roce 1996 přijala roli Mary Camden v seriálu Sedmé nebe a další dva roky také působila jako modelka v kampaních jako "Limited too".
Sedmnáctiletá Jessica se v roce 2000 pokusila upustit od kontraktu s Aeronem Spellingem a tak odejít ze seriálu Sedmé nebe a WB. Kvůli tomu pózovala polonahá v březnové edici Gear Magazinu. Nebyly to pouze obrázky, ale také články, které šokovaly některé lidi, kteří spojovali Jess s Mary Camden. V každém případě nebylo upuštěno od smlouvy. Nyní toho Jessica lituje a stále se objevuje v některých epizodách jako studentka univerzity v Massachusetts.
Díky svému atraktivnímu vzhledu se brzy stala jednou z nejobsazovanějších mladých hereček současnosti, když se po ukončení smlouvy se seriálem dostala k zakázkám jako Ulee's Gold, Summer Catch, I'll Be Home For Christmas, Pravidla vášně, Texaský masakr motorovou pilou či Cellular. Zanedlouho ji uvidíme po boku Orlanda Blooma v romantickém snímku Camerona Crowea Elizabethtown a akčním thrilleru Stealth. V příštích několika letech budou tituly v její filmografii přibývat jen pozvolna - je totiž rozhodnuta vrátit se zpět na univerzitu, neboť kvůli svým filmovým závazkům odchodila jen tři semestry.
-----------------------------------------------------------------------------------------
BEVERLY MITCHELL - LUCY CAMDEN
Rodné jméno: Beverley Anne Mitchell
Datum narození: 22.ledna 1981
Místo narození: Arcadia, Kalifornie, USA
Výška: 1.57 m

Životopis:
Beverly Mitchell se narodila v Arcadia, California v roce 1981. Její agent si ji všiml jejího temperamentu v jednom nákupním centru v jižní Kalifornii, kde ztropila velice rozzlobenou scénu.Ve čyřech letech získala svou první zkušenost ve společnosti Oscar Meyer. Neustále pracovala pro televizi i film, mohli jste ji vidět např. v hlavní roli Right On Track podle novely Erica Enders.
V roce 1996 přijala svou nejznámnější roli Lucy Camden v sedmém nebi. Hostovala v mnoha seriálech zahrnujících také Melrose Place a Baywatch. Zahrála si i hlavní roli ve filmech White Dwarf, Mother of the Bride a the miniseries Sinatra. Jejím filmovým debutem je The Crow: City of Angels.
V roce 2005 ztvárnila postavu Addison, jedné z osmi obětí bojující o holý život ve filmu Saw 2. Poté přišel snímek I remember.
Beverley vstoupila na novou cestu zábavy a chce si vybudovat zpěváckou kariéru. Je velmi zaměstnaná psaním písniček a vytvářením melodií pro své první album, které má být kombinací folku a rocku a mělo vyjít v roce 2005.
Beverley ráda tráví svůj volný čas s rodinou a přáteli, vytváří fotoalba, alba a zpívá. Momentálně žije v jižní Californii ve svém nově koupeném domě se psy Tuckerem, Chicem a Bellou.
-----------------------------------------------------------------------------------------
DAVID GALLAGHER - SIMON CAMDEN
Rodné jméno: David Lee Gallagher
Datum narození: 9. února 1985
Místo narození: College Point, New York, USA
Výška: 1.79 m

Životopis:
David Lee Gallagher se narodil 9. února 1985 v College Point, New York. Jeho otec Vince pochází z Irska a matka Elena je Kubánka.
David neměl ještě ani dva roky a už dostal svou první reklamní práci. Od té doby pracoval pro společnosti jako Walt Disney World, Burger King, Panasonic, Hanes, Betty Crocker a Tyson Foods. V osmi letech si odbyl svou první filmovou roli v překvapivém hitu Kdopak to mluví (1993). Několik dalších televizních zkušeností a prací pro televizi následovalo po velkém snímku Fenomén (1996) s Johnem Travoltou. Ve stejném roce dostal asi svou nepopulárnější roli Simona Camdena v Sedmém nebi, ve kterém s krátkými přestavkami účinkuje již 10 let.
Angels in the Endzone (1997) a Richie Rich´s Christmash wish (1998) byly stěží dostatečnou ukázkou Davidova talentu a mnoho jeho hereckých výšek je ukázáno v televizních seriálech, kde řeší seriózní problémy jako drogy, zneužívání a sebevraždu.
S novým televízním magazínem slávy a postavení teenagerovského idolu byl David viděn v Kart Racer (2003). Promoval na vysoké škole v Chaminade v roce 2003. David je zanícený student, kterého baví plavání, basketball a být normální teenager.
David má 4 sourozence - 2 sestry a dva bratry. Jeho starší sestra Michelle Casey se spolu s ním objevila v epizodě Sedmého nebe : S malou pomocí přátel. Jeho starší mladší bratr Killian je autista, a to e důvod proč je David věrným členem a mluvčím organizace C.A.N.
-----------------------------------------------------------------------------------------
MACKENZIE ROSMAN - RUTHIE CAMDEN
Rodné jméno: Mackenzie Ryann Rosman
Datum narození: 28.prosince 1989
Místo narození: Charleston, South Carolina, USA
Výška: 1.52 m

Životopis:
Mackenzie Rosman se narodila 28.prosince 1989 v Charleston, South Carolina. Do čtyř let vyrůstala v Charlestonu, poté se spolu s matkou Donnou, nevlastním otcem Randym a se sorozenci Chandlerem a Katelyn přestěhovali do Los Angeles. To byl čas kdy se Mackenzie zúčastnila konkurzu na nové rodinné drama Aerona Spellinga Sedmé nebe, které se stalo ve WB nejlépe hodnocenou show. Mackenzie v ní účinkuje již 10 let.
Mackenzie začala svou hereckou kariéru již v pěti letech, když perzonál a posádka byli překvapeni, jak se Mack mimochodem představuje - chodila po všech pokojích a všem potřásala rukou, jak se představovala. Posléze ji matka, povzbuzena přáteli, zapsala do talentové agentury a Mack začala pracovat komerčně pro Tuft's Health Care v Bostonu, což zahrnovalo reklamy na Hormel Chilli Hotdog a boty Nike.
Mack miluje New York, Philadelphia, Atlanta a Miami a velmi si užívá, když může tato místa navštívit. Její nejlepší dovolená byla v Detroitu, když byla mladší. Ráda by také navštívila Austrálii a její krásnou přírodu. Její oblíbenou sladkostí je žvýkačka. Cení si všech svých fanoušků a když může, ráda dá autogram a snaží se odpovědět na veškeré dopisy. Mack obdivuje Micheal Jacksona, Vince Gill, Shaniu Twain a Madonnu. Její nejoblíbenější film je Titanic a Grease, oblíbenou skladbou je Another Brick In The Wall od Pink Floydů. Také ráda poslouchá country, pop rock, r&b a rap. Je radši, když jí lidé říkají jen Mack.
V šestnácti letech má Mackenzie za sebou již deset let hereckých zkušeností, což je mnohem více než má většina jejich hereckých vrstevníků. Mackenzie se připravuje na svůj poslední rok na vysoké škole v Sedmém nebi, čímž mělo toto drama původně končit. Kromě herectví je Mackenzie Čestnou studentkou, jejíž vášní je jízda na koních - soutěžení v předvádění skoků. Také ráda tancuje,plave, bruslí, hraje si se svými psy a o víkendech chodí ven s přáteli. Dnes Mackenzie žije v Los Angeles s celou rodinnou, což je nejlepší pro stálé natačení Sedmého nebe.
-----------------------------------------------------------------------------------------
HAPPY - HAPPY
Rodné jméno: Happy
Datum narození: 14. července 1995

Životopis:
Happy se narodila 14. července 1995. Jde o bílého teriéra, i když výškově je větší než jiní příslušníci své rasy. Pochází z Castaic Lake, CA. Její skutečné jméno je stejné jako její seriálová postava.
Happy byla adoptovaná z Los Angelské veterinářské ordinace, jako malé štěně, trenérkou Shawn Webber, která trénuje také různá jiná zvířata. Shawn si myslí, že Hapyiným oblíbeným trikem je zakrytí oka packou.
V roce 1996 se Happy objevila ve své první roli v seriálu Sedmé nebe. V té době ráda pobíhá s Mackenzie a Davidem, a také si ráda hraje s ostatními dětmi. Herce neotravuje, je přátelská a miluje hraní. Později se Happy objevuje v průvodcích, v raních zprávách KTLA, E! a v Přístupu Hollywoodu. Happy je velmi plachá a očividně nemá ráda vysoké muže s vyjímkou Stephena.
Momentálně váží něco okolo 35 liber. Jejím oblíbeným jídlem se staly kuřata a vydatné masité klobásy.
-----------------------------------------------------------------------------------------
LORENZO A NICOLAS BRINOVI - SAMUEL A DAVID CAMDENOVI
Rodné jména: Lorenzo Nathanel Brino a Nikolas Landon Brino
Místo narození: 21.září 1998
Místo narození: Woodland Hills, Los Angeles, California, USA

Životopis:
Nicolas a Lorenzo se narodili Tony Brinovi a Shawne Brino 21. září 1998 v Los Angeles. Pocházejí ze čtyřčat.
Pět měsíců po narození začali hrát Sama a Davida Camdenovi v Sedmém nebi. Jejich sourozenci Zachary a Myrinda (spolu s dalšími dvojčaty) se s nimi střídali do doby než se dali rozeznat. Poté byli jako oficiální herci vybráni Nick a Brino. Jejich rodiče je chtěli vychovávat normálně, a proto se děti neobjevily v žádné další show. Jejich matka však později nechala děti hrát, z důvodu, že je to bavilo a nechala je hrát dále.
Dvojčata rádi jen tak vysedávají, hrají si s jídlem a tvoří srandovní zvuky. Když nehrají rádi zůstávají doma s matkou a otcem.
-----------------------------------------------------------------------------------------

Anketa - Kolik Vám je let?

31. března 2007 v 15:02
Ahojky :) Budu ráda, když zahlasujete v anketě...Děkuju

Beverly Hills 90210 - Herecké obsazení

27. března 2007 v 17:59 Beverly Hills 90210
JASON PRIESTLEYJASON PRIESTLEY
Datum narození: 28. 8. 1969
Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada
Znamení: Panna
Umělecké sklony zdědil patrně po dědečkovi, který se živil jako cirkosový akrobat. Poprvé se objevil ve filmu jako kojenec se svojí matkou, herečkou, tanečnicí a později choreografkou Sharon Kirkovou. Jako dítě hrál v řadě TV reklam.

V roce 1987 přesídlil do Los Angeles. Uplatnil se zejména v TV, např. v seriálu Sister Kate (1989-90, Sestra Kate) a především rolí šestnáctiletého dvojčete Brandona Walshe v populárním seriálu Beverly Hills 90210 - ČTV (1990- ; + spol. prod.), který z něho učinil TV hvězdu. Hostoval v řadě dalších TV seriálů, např. Danger Bay (Nebezpečná zátoka - ČTV), MacGyver - ČTV, 21 Jump Street (Jump Street 21 - ČTV), Adventures of Beans Baxter (Dobrodružství Beanse Baxtera) a Quantum Leap (Kvantový skok).

Ve filmu se zatím výrazněji neprosadil, až na hlavní roli účetního a zároveň profesionálního zabijáka Cosma v černé kriminální komedii Chladnokrevný (r. W. Wolodarsky), na úlohu rebelského Roye, jednoho ze tří středoškoláků, kteří se v létě 1962 setkají s Marilyn Monroeovou v retrosnímku Dívka z kalendáře (r. J. Whitesell), a na postavu herce Ronnieho Bostocka v komedii podle románu Gilberta Adaira Láska a smrt na Long Islandu (r. R. Kwietniowski).

V roce 1999 režíroval dokumentární snímek o turné torontské rockové skupiny Barenaked Ladies Barenaked v Americe. 1999 se oženil s maskérkou Ashlee Petersonovou.
------------------------------------------------------------------------------------------------
SHANNEN DOHERTYSHANNEN DOHERTY
Datum narození: 12. 4. 1971
Místo narození: Memphis, Tennessee, USA
Znamení: Beran
Shannen Doherty se proslavila především díky roli Brendy Walsh v seriálu Beverly Hills, 90210 a v seriálu Čarodějky, kde si zahrála roli Prue Halliwell. Má bratra Seana. Miluje koně a psy. Měla dokonce svoji vlastní show Breaking up with Shannen Doherty, ve které se probíralo vše možné kolem vztahů.
------------------------------------------------------------------------------------------------
TORI SPELLINGTORI SPELLING
Datum narození: 16. 5. 1973
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Býk
Proslavila se rolí Donny Martinové v jednom z nejúspěšnějších seriálů "Beverly Hills 90210". Objevila se ve filmu Vřískotu 2. Je známá i svými charitativními aktivitami.
------------------------------------------------------------------------------------------------
IAN ZIERINGIAN ZIERING
Datum narození: 30. 3. 1964
Místo narození: Newark, New Jersey, USA
Znamení: Beran
Ian Ziering se proslavil především díky roli Steva Sanderse v seriálu Beverly Hills, 90210.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
JENNIE GARTHJENNIE GARTH
Datum narození: 3. 4. 1972
Místo narození: Urbana, Illinois, USA
Znamení: Býk
Jennie Garth se narodila roku 1972 v americkém státě Illinois jako Jennifer Eve Garth. Vyrůstala na ranči spolu se svými šesti sourozenci (otec John a matka Carolyn měli každý 3 děti z předchozích manželství). Když jí bylo 13 tak se přestěhovali do Phoenixu v Arizóně, kde se věnovala tanci a modelingu. Za dva roky byla objevena "lovcem talentů" a proto se s matkou přestěhovala do Los Angeles a začala navštěvovat lekce herectví.

Jennie Garth je převážně seriálovou herečkou a pravděpodobně nejvíce ji proslavila role Kelly Taylor v úspěšném seriálu pro mladé, Beverly Hills, 90210.

Jennie má spolu se svým manželem, hercem Peterem Facinellim 2 dcery, Lucu Bellu (narozena 29.6.1997) a Lolu Ray (nar. 6.12.2002). Svatba Jennie a Petera se uskutečnila 20.1.2001 na ranči v kalifornské Santa Barbaře. Její předchozí manželství s Danielem B. Clarkem trvalo od 16. dubna 1994 do listopadu 1996.
------------------------------------------------------------------------------------------------
LUKE PERRYLUKE PERRY
Datum narození: 11.10.1965
Místo narození: Mansfield, Ohio, USA
Znamení: Váhy
Luke Perry se narodil roku 1965 v americkém Ohiu. Od 20. listopadu 1993 do roku 2003 byl ženatý s Rachel Sharp. Luke má 2 děti, syna Jacka (nar. 15. června 1997) a dceru Sophii (nar. v červnu 2000). Proslavil se zejména rolí Dylana McKaye v úspěšném seriálu pro mládež Beverly Hills, 90210. Z filmů jmenujme např. Pátý Element (The Fifth Element) z roku 1997 s Milou Jovovich v hlavní roli.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelé - Zajímavosti

25. března 2007 v 21:39 Přátelé
Některá z prostředních jmen hlavních postav byla v seriálu prozrazena, Chandlerovo prostřední jméno je Muriel.

Prostřední jméno Rachel je Karen.

Joeyho prostřední jméno je Francis a…

Rossovo prostřední jméno je Eustace.

Lisa Kudrow není tak docela svobodomyslná jako její postava v seriálu. Své panenství ztratila až při svatební noci ve věku 32.

Když Brad Pitt vstoupil poprvé do bytu Moniky, dav začal tak hlasitě křičet, že ho nemohl nikdo slyšet.

Herci se pravidelně mohou potrhat smíchy během jednotlivých scén. V epizodě ze sedmé řady Joeyho nový mozek můžete vidět Jennifer skutečně se smát Phoebe, která 'zpívá' spolu s Rossovými dudy. A Schwimmer řekl, že když se Rachel, Ross a Chandler snažili dostat pohovku nahoru po schodech, že to byl "ten nejnevyčerpatelnější smích, jaký jsem kdy zažil."

Seriál Přátelé se vysílá ve více než 100 zemí a byl přeložen do několika jazyků. Spolu s 10 roky kvalitních epizod je pravděpodobné, že se seriál bude vždy někde na zemi vysílat.

První polibek Rachel a Joeyho se točil 15x. Matt Le Blanc později žertoval, " Pořád jsem to kazil, vůbec nevím proč."

Reklamy, které se vysílaly během posledního dílu seriálu stály v USA nezanedbatelných 2 miliony dolarů za 30 sekund dlouhý spot.

Pro Jennifer a Matta Le Blanca bylo tak těžké se rozloučit se scénou, že po poslední party seděli na střeše, kouřili cigarety a pili víno do 5 do rána.

V epizodě za 3 sezóny, ve které všechny postavy vypracovali seznam celebrit, se kterými měli povoleno se milovat, na Chandlerově seznamu byla herečka seriálu Baywatch Yasmine Bleeth. Později Matthew Perry ve skutečnosti s Yasmine Bleeth chodil. Také se scházel s Julií Roberts, poté co se v seriálu objevila v roli pomstychtivé Susie.

Chandler byl jediný z chlapů, který políbil na pusu všechny holky z Přátel. Přece si pamatujete, jak se snažil ututlat svůj poměr s Monikou. A Ross je Moničin bratr.

Poprvé jsme měli možnost vidět Moniku v její ranné tlusté podobě ve druhé sezóně v epizodě Domácí video. První den, kdy ji udělali make-up a oblékla se do kostýmu ji Matthew Perry nepoznal.

Autor Hvězdných válek George Lucas poslat produkčnímu týmu dopis, ve kterém jim gratuloval k epizodě, ve které si Ross představoval princeznu Leiu v bikinách. Tato epizoda zahájila třetí sezónu.

Poté, co točili ve třetí sezóně epizodu, ve které se Ross a Rachel rozcházejí, jak Schwimmer, tak Aniston ve skutečnosti brečeli, jelikož se v té době s někým rozcházeli. "Trvalo mě dlouho než jsem se s tím vyrovnal, byl jsem otřesený," vzpomínal David Schwimmer.

Nerozumný David Schwimmer odmítl roli, kterou hrál Will Smith ve filmu Muži v černém ve prospěch role ve filmu Přátelé (Kissing a Fool), protože v něm hrálo spoustu jeho bývalých spolužáků z univerzity. Zisk filmu Muži v černém byl 250 milionů dolarů, zatímco film Přátelé vydělali poměrně skromné 4 miliony dolarů.

Internetové stránky fanoušků se vyžívají ve shromažďování nejneobvyklejších pitomostí v seriálu. Mezi nej nesmysly jsou Rossovy narozeniny, které jak se zdá spadají do tří měsíců (březen, říjen a prosinec). Také případ, kdy Rachel považuje Chandlera za cizího v pilotním dílu, i když se později při vzpomínkových epizodách dozvíme, že už ho vlastně potkala.

Seriál Přátelé přilákal nespočet nejznámějších hostujících herců - mezi nimi Bruce Willis, Brad Pitt, George Clooney a Winona Ryder. Charlie Sheen byl i přesto nejnervóznější. Když přišel sehrát svou roli v epizodě Plané neštovice, přivedl si sebou na podporu bratra Emilia Esteveze.

V epizodě Monika zavařuje měl Joey ruku uvázanou v popruhu. To bylo proto, že si při skoku na pohovku Matt Le Blanc vykloubil rameno (zbělel a museli scénu vystříhnout).

Holky seriálu Přátelé spolu každý den obědvali, i když byli na place přes deset let.

Matthew Perry si zdokonalil pověst vyhlášeného recesisty. Během scény, kdy Richard (Tom Selleck) řekne Monice, že ji stále miluje, Perry rozzuřeně vlítl na scénu jako Chandler a zařval " Co to do prdele děláš?"

Módní rámeček kolem kukátka ve dveřích Moničina bytu nebyl důsledkem tvůrčího designu. Původně na dveřích viselo zrcadlo, ale někdo ho během natáčení rozbil.

Kdykoli se Tom Selleck objevil před svým vystoupením na scéně, dostalo se mu ovací ve stoje. Tyto jeho vstupy na scénu byly nepoužitelné, což způsobilo pozdější opakované natáčení bez publika.

Nebylo vůbec jednoduché pracovat s Joeyho kachnou a kuřetem. Jedním z nápadů scénáře, jak se jich zbavit bylo, že si Joey myslí, že kuřata můžou lítat (ven oknem….).

V epizodě Phoebin manžel, měl mít původně Joeyho pornofilm název Jak sát sperma v práci. Vyvolalo to nevoli společnosti, což vedlo k dalším různým návrhům. Nakonec skončil pornofilm bez názvu.

Seriál Přátelé měl zakázáno ukázat obal kondomu.

Mezi sezónami 6 a 7, Matthew Perry shodil několik kilo - což byl zlý sen pro tým scénáristů.

Nesmrtelná píseň Phoebe Smraďoch nebyla nikdy vydána, ale byla udělána. Byli požádáni 3 dýdžejové, aby nahráli remix písně, ale autorům se výtvory nelíbily.

Po několik epizod měl Ross opičího mazlíčka Marcela, známého mezi herci jako "ta zatracená opice", protože všude čůral a kadil na ně. Je ironické, že byl prvním členem Přátel, který dostal roli v hollywoodském filmu Smrtící epidemie.

Žádný z Přátel během natáčení seriálu nevydělával více než ty ostatní. Začínali s 400 tisíci dolary za epizodu a končili s 1 milionem dolarů za epizodu. Všechna jednání ohledně platů se vedla jednohlasně. Lisa Kudrow říká, " Nás šest je daleko silnější než jen jedna osoba."

Dvojče Phoebe Uršula začala svůj život jako postava v americkém seriálu Jsem do tebe blázen (Mad About You). Lisa Kudrow poté souběžně získala roli v seriálu Přátelé a neobvyklý plán seriálového přechodu byl na světě. Helene Sherman, skutečná sestra Lisy Kudrow, posloužila jako náhrada pro určité záběry, kdykoli se Phoebe a Ursula potkali.

Jennifer Aniston byla z Matta Le Blanca vyděšená, když se poprvé potkali. Vzpomíná - "Byl celý oblečený v kůži od hlavy až k patě, takový ten chlápek, a jediné, co si myslíte je 'Oh, ten se mě pokusí dostat do postele.'" A měla téměř pravdu…
Nyní Matt Le Blans připouští - " No jo. Trochu jsem to na Jen zkusil."

Courteney Cox je mezi ostatními herci známa jako CC.

Matt Leblanc si nechal stříhat vlasy pouze na scéně seriálu Přátelé, kde mu kadeřník také nabarvil pár šedivých vlasů.

David Schwimmer měl pochybnosti. "Představil jsem si, že je to jen další dočasná věc," přiznal.

V první sézóně seriálu Rossovu bývalou manželku Carol hráli dvě různé osoby.

Guther původně měla být role, která nepromluví.

Fanoušek kdysi Mattu Le Blancovi řekl, že vypadá jako Joey ze seriálu Přátelé. Když řekl, že je, fanoušek se mu smál a řekl "Tenhle chlápek si myslí, že je Joey!" a utekl.

Natočení epizody zabralo 3 až 6 hodin. Pokud vtip nezafungoval, natáčení se zastavilo a hercům byli dodány nové přepsané scénáře. Mezitím, aby publikum bylo spokojené, dostávali pizzu a vodu v lahvích.

Mezi názvy, které stanice NBC zvažovala pro svůj zbrusu nový sitcom mezi lety 1993-1994, byly názvy jako Six Of One (Šestka), Across The Hall (Přes chodbu), Insomnia Cafe (Insomnie Café), Once Upon A Time In The West Village (Kdysi ve West Village) a celkem blízký, i když ještě ne ono Friends Like Us (Přátelé jako my).

Původním záměrem seriálu bylo soustředit pozornost na 4 hlavní postavy spolu s Phoebe a Chandlerem ve vedlejších rolích. Na začátku si autoři pohrávali s myšlenkou, že by Chander byl gay. Poté, co poznali herce Matthew Perryho, změnili názor.

Matt Leblanc pracuje velmi dobře se dřevem. Na střední škole studoval na truhláře, a když maturoval vyhrál cenu "Zlaté kladivo" pro nejlepšího studenta.

Spoluautoři David Crane a Martha Kauffman absolvovali přes 1000 konkurzů na každou roli. První roli dostal David Schwimmer, a dokonce neprošel ani konkurzem - nadchnul producenty rolí podivínského děcka v seriálu Báječná léta v roce 1989.

Producenti nejprve odmítli Matthew Perryho, jelikož byl zavázán v jiné show s názvem LAX 2194, ve kterém hrál letištního manipulanta zavazadel pracujícího s cizinci. Souhlasili, že ho uváží poté, co bylo jasné, že se show nikdy nebude vysílat.

Když na konkurz přišel Matt Leblanc, měl strupy na nose a na čele, což byl důsledek opileckého flámu z minulé noci. Navíc měl na svém účtu pouze 11 dolarů. Perfektní Joey, neJ.

Během pilotního dílu měl Matt Leblanc hroznou chřipku.

První kandidátkou na roli Rachel byla manželka Davida Duchovnyho Tea Leoni.

Úvodní znělka seriálu, ve které herci tancují ve fontáně se točila ve studiích Warner Bros v Los Angeles ve 4 hodiny ráno. Voda byla sice ohřátá, ale její teplota zanedlouho rychle klesla. Šestice herců netančila na song I'll Be There For You, jelikož tato píseň ještě nebyla napsána. Namísto toho se bavili při funky soulu.

Matthew Perry říká, že nesnáší, když úvodní píseň seriálu hrají pokaždé, když přijde na jakoukoli sportovní událost. Říká - " Namíří na mě kameru, hrají tu píseň a já nemohu dělat nic jiného než se připitoměle smát."

Scény, v kterých je Jennifer Aniston nahoře bez (v záběru jsou její záda) jako například v epizodě Bobule, se nenatáčejí před živým publikem.

Marcela, Rossova opičáka ze začátku seriálu, který miloval píseň The Lion Sleeps Tonight, hrály ve skutečnosti dvě opičky; Monkey(to je opravdové jméno) a Katie.

Většinou se natáčení drží scénáře zuby nehty a na improvizace není čas ani prostor, ale občas se přece něco povede. Například se neplánovalo, že v epizodě Náplast na smutek spadne polštář z balkónu. V epizodě Peníze až na prvním místě měl zase Joey přiběhnout k telefonu a říct: " Tady Bob,"ale cestou upadl tak úžasně, že to producenti nakonec v seriálu nechali.

Rossovu lesbickou exmanželku Carol hrála ve druhé epizodě Složité vztahy Anita Baron. Té se ale taková vedlejší role nezdála dost dobrá a v seriálu ji nahradila Jane Sibbett.

Kdo jsou Regina Phalange a Ken Adams? Regina Phalange je falešné jméno, které s oblibou používá Pheobe. Ken Adams je pseudonym, který občas používá Joey při balení holek.

V úvodních titulcích epizody Co bylo po Las Vegas se ve všech příjmení objevila přípona Arquette. Courteney Cox se totiž zrovna vdala za Davida Arquetta, stala se tak celým jménem Courteney Cox-Arquette a ostatní si to z legrace připsali za jméno také.


Pohotovost - Herecké obsazení

25. března 2007 v 21:22 Pohotovost
Celé jméno: Noah Strausser Speer Wyle
Datum narození: 4. června, 1971
Místo narození: Hollywood, California, USA
Za svou roli doktora Johna Cartera v Pohotovosti obdržel Noah Wyle pět nominací na cenu Emmy, tři nominace na Zlatý Globus v kategorii Nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli v seriálu.
Doktor Carter, kterého diváci poprvé spatřili na obrazovkách, byl velice nezkušený a Wyle vzpomíná, že vývoj jeho postavy odráží jeho vlastní hereckou kariéru:"Když byl seriál poprvé uveden, byl jsem extrémě nervózní a postava, kterou jsem ztělesňoval na tom byla stejně," Wyle vysvětluje."Druhým a třetím rokem jsem se ve své roli uveleboval, a nyní, když má postava dospěla a já si ji osvojil, procházíme stejnými životními etapami. Dnes bych byl klidně jeho pacientem."
Wyle pochází ze šesti sourozenců. Narodil se a vyrostl v Hollywoodu, v Californii. Jeho zájem o herectví se začal rozvíjet po juniorském roce na střední škole, když se zúčastnil divadelního programu na Northwesternské Univerzitě. po absolvování střední školy si našel chudou garsonku na Hollywood Boulevard a začal studovat herectví pod vedením Larry Mosse.
Noah Wyle je umělecký producent své vlastní Los Angeleské divadekní společnosti Blank Theater Company. Spostu času věnuje mezinárodní neziskové oragnizaci Doctors Of The World.
Hraje basketbal, rád cestuje, fotografuje a chodí do kina.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Celé jméno: Alexandra Kingston
Datum narození: 11. března, 1963
Místo narození: London, England, UK
Alex Kingston, naposledy oceněná za účinkování v seriálu "Moll Flanders", se připojila k herecké sestavě Pohotovosti ve čtvrté sezóně jako chirurg z Velké Británie dr. Elizabeth Corday.
Alex vyrůstala na předměstích Londýna, poprvé ji divadlo zaujalo během návštěvy v Německu (rodiště její matky) na vystoupení jejího strýce, herce. Na scéně vystoupila již ve věku pěti let, hrajíc Anděla Gabriela v inscenaci Narození Krista.
Alex byla inspirována kariérou herecí díky svému učiteli angličtiny v dívčí škole v Epsomu, kde často získávala hlavní role ve školních hrách. První profesionální roli obdržela v patnácti letech, kdy tehdy hrála v britském seriálu "Grange Hill".
Po skončení školy se Alex přestěhovala do Londýna, kde byla přijata do Královské Akademie Dramatických Umění (Royal Academy of Dramatic Arts). Po ukončení dvouletého programu studia vystupovala v divadlech po celé Anglii. Vstoupila do Royal Shakespeare Company, kde se objevila v hrách jako: "Much Ado About Nothing", "King Lear", "Love's Labours Lost", "The Curse of the Starving Class" a"The Bright and Bold Design". Vystoupila také v hrách: "Othello", "The Alchemist", "Travelling Players", "Saved", "Julius Caesar" a "See How They Run".
Na scéně většinou hraje klasické role, úplně jiná je situace v televizních pořadech. Na obrazovce se objevila v: "A Killing Exchange", "The Bill", "Crocodile Shoes", "The Knock" a "I Hate Christmas", a také ve filmech americké kabelové televize:"Weapons of Mass Distruction" a "The Infiltrator".
Alex se připravovala na na roli doktorky Cordayové trávením času s chirurgy v londýnské nemocnici. O svém debutu v americkém seriálu řekla: "Jestliže někdo přemýšlí o hraní v americkém televizním seriálu, tak právě Pohotovost se na to hodí. Je to pozornost upoutávající televizní drama. Hrají v něm skvělí herci. Jsem velmi vzrušená vstoupením do tohoto souboru."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Celé jméno: Goran Visnjic
Datum narození: 9. září, 1972
Místo narození: Sibenik, Croatia
Goran Visnjic se připojil k obsazení seriálu Pohotovost televizní stanice NBC minulou sezónu, kde hraje chorvatského lékaře Luku Kovace.
Visnjic vyrostl ve svém rodném Chorvatsku, kde si již v ranném věku rozhodl o svém budoucím povolání - chtěl být hercem. Jeho první vystoupení se konalo v místním divadle, poté vstoupil na půdu Akademie dramatických umění v Záhřebu. Už když mu bylo jedenadvacet, zíkal si popularitu v celém Chorvatsku, když ztvárnil postavu Hamleta v Shakespearovské hře na Dubrovnickém letním festivalu. Produkce obdžela obdivné a chvályplné recenze a Visnjic získal tři národní ceny Nejlepší herec včetně Orlanda.
Ve svém volné čase šermuje, plave a věnuje se potápění. Žije v Los Angeles se svou ženou Ivanou.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Celé jméno: Laura Innes
Datum narození: 16, srpna, 1956
Místo narození: Pontiac, Michigan, USA
Laura Innes se vtělila do postavy doktorky Kerry Weaverové začátkem druhé sezóny, tehdy se ještě objevovala nepravidelně, ale od třetí sezóny se stala již pravidelnou součástí dalších dílů. Obdržela dvě nominace na cenu Emmy za perfektní stvárnění neústupné a nezávislé Kerry Weaverové. Dodatečně obdržela také tři nominace pro herečku ve vedleší roli Quality Television. Laura měla také příležitost debutovat jako režisérka jednoho dílu Pohotovosti.
Před účinkováním v Pohotovosti, byla Laura nejvíce známa jako Bunny, jako nevázáná ale sladká ex-žena Lowella, v seriálu televize NBC "Wings" ("Křídla").
Laura Innes se narodila v Pontiacu (stát Michigan) a vyrůstala v Birminghamu mezi pěticí sourozenců. Pamatuje si, jak ji jako dítě otec,učitel angličtiny, vzal na slavný Shakespeareovský festival Stratford Shakespeare Festival v Ontariou. to vlastně poprvé ochutnala chuť profesionálního divadla a rozhodla se jednat shodně s radou svého otce ´dělej, co miluješ´.
Po ukončení střední školy začala studovat na Severozápadní univerzitě, kterou zakončila s titulem absolventa divadelních umění. Další etapou jejího života byla práce v divadle v Chicagu spolu s rolí v renomovaném divadle Goodmana, kde hrála Stellu po boku Johna Malkoviche.
Laura vystupovala hostitelsky mimojiné v seriálech : "My So-Colled Life", "Party of Five" a "Brooklyn Bridge", a také v cenou Emmy oceněném seriálu pro kabelovou televizi "And the Band Played On". Laura Innes hrála také v komediálním seriálu "Louie", s účastí komika Louie Andersona.
Na filmovém plátně hrála s Teou Leoni, Morganem Freemanem a Vanessou Redgrave v akčním filmu "Deep Impact", režírovaném hlavní producentkou a režisérkou Pohotovosti Mimi Leder, a také v "Can't Stop Dancing" s hereckým partnerem z Pohotovosti Noah Wylem.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Celé jméno: Maura Tierney
Datum narození: 3.února, 1965
Místo narození: Boston, Massachusetts, USA
Maura Tierney se v seriálu "Newsradio" (hrála zde novinářku Lisu Millerovou) stala téměř rodinnou tváří pro televizní diváky televizní stanice NBC. Po pětiletém účinkování přesedlala na mnohem dramatičtější roli, a to jako medička třetího ročníku a později zdravotní sestra Abby Lockheart.
Narodila se v Bostonu, Tierney říká, že upřednostňuje život v New Yorku než v Los Angeles, nevybrala by si žádné jiné město, které navštívila. Z její záliby v cetování se stal zvyk: Se svým manželem procestovala křížem krážem Spojené státy jen tak pro zábavu a dobrodružství. Unikly jim pouze dva státy: Kansas a Iowa. Nicméně svou práci dělí mezi New York a Los Angeles, kde nedávno propůjčila svůj hlas do animovaného serálu NBC "Sammy".
Tierney, která se vždy zajímala o dramatická umění, chodila na univerzitu v New Yorku a Circle-in-the-Square Theatre School.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Celé jméno: George Timothy Clooney
Datum narození: 6. květen, 1961
Místo narození: Lexington, Kentucky, USA
Seriál Pohotovost natočený podle scénáře Michalela Crichtona vynesl George Clooneyho na výslunní popularity a pasoval jej do škatulky velice sympatického svůdníka. Vynesl mu také dvě nominace na cenu Emmy. Diváci si jej s doktorem spojili tak dokonale, že jej zastavovali na ulici a žádaliod něj odbornou radu. Přesto se prý z Pohotovosti chystal odejít už dávno, ale chtěl dodrřet pětoletou smlouvu. Také si počkal, až se jeho tvář dostatečně vryje do podvědomí hollywoodských producentů. A posjistil se tím, že si založil vlastní produkční společnost.
Věděl, co dělá, protože má na paměti příklad svého otce Nicka. Ten byl hvězdou zábavných pořadů, jenže jakmile se objevila barevná televize, produkce a dramaturgie pořadů přešla do jiných rukou a otce bez milosti vyhodili. Proto se George, tehdy ještě George Timothy Clooney, vůči tomuto médiu na řadu let zatvrdil a jako dospívající kluk televizi vyloženě nenáviděl. Jenže jednou o prázdninách se připletl k natáčení filmu, kde hráli jeho strýc a bratranec, a George změnil názor. V jedenadvaceti se rozjel do Hollywoodu. Strávil tu třináct let, než se dostal k natáčení Pohotovosti. Měl za sebou epizodní roličky v nejrůznějších sitcomech, ale i seriálech jako Roseanne, To je vražda, napsala, Přátelé. Také slušnou kariéru pojišťováka, prodavače bot a karikaturisty. A z neúspěchu před kamerou žaludeční vředy a návyk na alkohol.
Třabaže jeho rodiče spolu žili přes čtyřicet let, George není moc rodinný typ. Manželství si zatím vyzkošel jen jednou - s Talií Balzamovou - ale vydrželo pohé dva roky.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Celé jméno: Eriq La Salle
Datum narození: 23. července, 1962
Místo narození: Hartford, Connecticut, USA
Dva dny před začátkem natáčení Pohotovosti neměli ještě producenti obsazenou postavu doktora Bentona. Této příležitosti využil právě Eriq La Salle
"Byl jsem překvapivě spokojen. Jestliže se obsazení není komlentní do takového stupně, producenti prostě čekají, jestli se neobjeví někdo, kdo by tuto roli vzal. Byl jsem připraven a plně soustředěný. Přišel jsem do kanceláře se stetoskopem, oblečený do zeleného oděvu jako chirurg, který mi zůstal po seriálu "The Human Factor" (byl to také seriál s z lékařského prostředí, ve kterém si La Salle zahrál rovněž doktora). O tři dny později si oblékl ten stejný oděv, tentokráte jako doktor Peter Benton.
Eriq La Salle se narodil a vyrostl v Hartfordu (stát Connecticut) spolu se třemi sourozenci. Ze svého dětství vzpomíná na třetí třídu zakladní školy, kdy se jeho hluční kamarádi uklidňovali zvláštním způsobem, aby se podívali na tanec jeho bratránka. "Bylo v tom něco, co podněcovalo mou chuť ke vzdělání."
V roce 1984 ukončil studium divadelních umění na Univezitě v New Yorku. Začínal hraním Shakespeareovských her, vystoupil v nízkorozpočtovém filmu italské produkce, který se točil na Floridě. Později dostal stálé angažmá na Brodwayi a tak éroli v televizním seriálu "One Life to Live" jako reportér Mike Rivers.
Roku 1991 se La Salle přestěhoval do Los Angeles, aby vzal roli v seriálu "The Human Factor" - který byl stažen z obrazovek po necelém roce vysílání. Získaval si náklonnost televizních producentů, hostoval v seriálech "L.A. Law", "Quantum Leap", "A Different World", a také v "HBO Vietnam War Stories".
Eriq La Salle se v Hollywoodu uplatnil také jako režisér filmů a jiných televizních projektů. Režíroval mimo jiné "Psalms from the Underground", 35 minutový film, ve kterém vystoupil také jako herec, a také film v produkci HBO "Angel of Harlem" - historii legendárního atleta Erala Manigulata, který promarnil slibnou kariéru basketbalisty kvůli drogám. La Salle napsal, režíroval a produkoval dva krátké filmy, které získaly ocenění Worldfest Houston a USA Film Festival.
Ve volném čase Eriq La Salle upřednostňuje hraní biliárdu nebo posiluje (v minulosti trénoval východní bojová umění).
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Celé jméno: Anthony Peter Planck Edwards
Datum narození: 19.července, 1962
Místo narození: Santa Barbara, California, USA
Antony Edwards a jím hraná postava v Pohotovosti, přepracovaný lékař z příjmu vkládá náruživost do své konané práce. Antony říká o svém hrdinovi: "Dr. Greene je člověk, který šel na medicínu, protože ji miluje". Antony Edwards, třikrát nominovaný na cenu Emmy, strávil mnoho času na oddělení pohotovosti, aby se připravil na roli, kterou měl ztvárnit. "Lékaři chodí do práce na pohotovost, protože jsou něco jako kovboji medicíny. Nemají ponětí, co se stane během jejich směny. Jsou nuceni dělat rozhodnutí ve zlomcích sekund, protože jen tak jsou schopni zachránit něčí život. Greene je tím typem doktora, který miluje to, co dělá - takže je tím, jehož rozhodnutí potřebuješ, jsi-li pacientem."
Antony Edwards se narodil a vyrůstal v Santa Barbaře (Kalifornie), je nejmladším z pěti sourozenců. Jeho matka je umělkyně a otec architektem. Antony se začal herectvím zabývat velmi brzo, když dosáhl šestnácti let, měl už na kontě mnoho rolí v muzikálech a divadelních hrách. po ukončení střední školy účastnil se letních her v Royal Academy of Dramatic Arts v londýně. Později studoval dva roky na University of Southern California. V té době hrál ve filmech "Heart Like a Wheel" a "Fast Times at Ridgemont Hight." Z univerzity odešel v roce 1982 kvůli účinkování v seriálu "It Takes Two" s obsazením Richarda Crenna, Pety Duke a Helen Hunt.
Pokračoval ve sbírání rolí na své konto hrajíc v takových filmech jako: "Revenge of the Nerds", "Gotcha!" a "The Sure Thing". V roce 1986 si zahrál pilota stíhačky (F-14 Tomcat) zárověň s Tomem Cruisem ve filmovém hitu "Top Gun". Obrovský komeční úspěch mu dal šanci, aby si zahrál pár více riskantnějších a zárověń krativnějších rolí jako např.: "Miracle Mile", "Mr. North", "Hawks" a v hitovém filmu "The Client." Jeho další práce byla ve filmu "Us Begin with You". To vystoipil ve dvou rolích: jako hvězda a jako producent. Film vznikl přes jemu patřící filmové studio: Aviator Films.
V televizi Antony Edwards hrál roli hyperalergického právníka v "Northen Exposure", objevil se také po boku Helen Hunt v "Sexual Healing", což mu přineslo nominaci na cenu CableACE pro nejlepšího herce. Uznání kritků získal za roli v miniseriálu "In Cold Blood". Za svou práci v Pohotovosti získal cenu Oblíbený televizní herec v novém seriálu (Favorite Male Television Performer in New Series), a také nominaci na cenu pro nejlepšího herce Quality Television. Je čestným členem organizace Access Theater. Jím režírovaný dokumentární film obdržel spoustu cen a je šířen na středních školách po celých Spojených státech. V roce 1996 Antony Edwards jako první člen osazení pohotovosti režíroval díl tohoto seriálu.
Volný čas tráví se ženou Jeanine a dětmi, synem Baileyem a dcerkou Esme.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Pohotovost - Zajímavosti

25. března 2007 v 20:56 Pohotovost
Takto měla původně znít jména některých postav:
Doug Ross - Tom Ross
Carol Hathaway - Barb Hathaway
Lydia Wright - Lydia Woodward (jako ex-ER producentka)
Abby Lockhart - Dori Lockhart
Dave Malucci - Dave Norquist
Carla Reese - Chandra Harris
Luka Kovac - Janko Pavic
Rena Trujillo - Lea Trujillo
Susan Lewis - Elizabeth "Beth" Lewis
Mark Greene - Ritchie Greene
Haleh Adams - Haleh Homayojian
Gabe Lawrence - Ted Lawrence
Věděli jste, že...:
 • V jedné epizodě 8.sezóny se Rachel dívá na film "Return of the Killer Tomatoes" a Mark říká, že to je jeden z jeho nejoblíbenějších filmů. Ve filmu hraje George Clooney.
 • V epizodě "Four Corners" se Carter dívá na portrét, na které je se svým bratrem, když byli mladí. Ta část obrazu, na které je Carter, byla namalována na podkladě skutečné fotky Noaha Wyla.
 • Častokrát se stávalo, že na desce se jmény pacientů bývala napsána i jména herců (např. Margulies) jako vtip.
 • Předtím, než Maura Tierney (Abby Lockhartová) nebo Paul McCrane (Robert Romano) začali účinkovat v Pohotovosti, hrála Maura ve filmu "Primal Fear" (s Richardem Gerem a Edwardem Nortonem) - její postava zde sedí u počítače a prohlíží si seznam jmen. Jedno z nich je Robert Romano.
 • Když Carol (Julianna Margulies) odlétala do Seattlu, tak letuška, která ji obsluhovala byla Juliannina sestra Alexandra
 • Michael Crichton a Steven Spielberg chtěli původně natočit ER jako film, ale Crichton navrhl natočit místo toho "Jurrassic Park"
 • V Pohotovosti se objevila hláška na Star Wars. V jednom díle ER byla pohotovost zaplněna pacienty a měli nedostatek personálu. Carol Hathaway měla spoustu práce a mluvila se sestrou, která přišla na výpomoc. Zeptala se jí: "Teď studuješ medicínu?" a odpověď zněla: "Co ti mám povídat, přešla jsem na Temnou stranu".
 • Epizoda VIII/19 "Brothers and Sisters" (Bratři a sestry) je crossoverem se seriálem "Third Watch" (Třetí hlídka)
 • V 117. epizodě seriálu Přátelé (The One With The Two Parts - Part 2; Správné rozhodnutí) se zde objeví dva doktoři dr. Rosen a dr. Mitchell, které hrají George Clooney a Noah Wyle
 • Epizoda Ambush byla vysílána živě. Herci ji hráli dvakrát. Jednou pro východní a podruhé pro západní pobřeží. Také baseballový turnaj Cubs-Astros, na který se dívá postava George Clooneyho v klubovně byla přenášena živě tu noc na WGN.
 • V seriálu Přátelé (Friends) konkrétně pak v epizodě "Někdo musí z kola ven" (The one with all the kips), když jsou Chandler a Monica v hotelu, můžeme slyšet v pozadí úvodní znělku ER.
 • Julianna Margulies nebyla v první epizodě uvedena v titulcích. Původně neměla být jednou z hlavních postav, ale poté, co si získala přízeň publika, producenti změnili názor.
 • Další postavy, které začínaly ve vedlejších rolích: Jing Mei Chen, Jeanie Boulet, Kerry Weaver, Anna Del Amico, Robert Romano, Dave Malucci, Abby Lockhart.
 • První (pilotní) epizoda bývá někdy pro svou délku označována dvěma pořadovými čísly (tedy 001 a 002), takže dochází k zozporuplnostem v číslování. Např. u sté epizody (5.09 - Good Luck, Ruth Johnson - Hodně štěstí, Ruth Johnsonová), kde se oslavuje právě sto let nemocnice, se občas můžeme setkat s pořadovým číslem 101.
 • Laura Innes poprvé režírovala epizodu Power (5.20 - Výpadek). Antony Edwards také režíroval některé díly.
 • Báseň recitovaná Alanem Aldou na konci epizody The Peace Of The Wild Things (6.06 - Klid divočiny) se nazývá "The Peace of Wild Things". Není od Williama Blakea, jak říká jeho postava (snad vedlejší efekt Alzheimerovy choroby), nýbrž od Wendella Berryho.
Chyby v seriálu...:
 • Vepizodě "Ambush" (IV/1) jde Kerry Weaverová (Laura Innes) v poslední scéně normálně, beze své hole.
 • V epizodě "Sand and Water" (VII/2) bylořečeno, že Carter nastupuje do práce za týden a Jing Mei je v 22.týdnu těhotenství. V epizodě "Mars Attacks" (VII/3) začíná Carter pracovat, ale Jing Mei mu říká, že je těhotná 24 týdnů.
 • V epizodě "Love Among the Ruins" (I/23) říká Mark, že jméno Carterova otce je Roland (četl to v časopise). V epizodě "Four Corners" se ale setkáváme s Jackem Carterem.
 • Benton říká, že nezná svou krevní skupinu, což je na doktora nepravděpodobné.
 • Mark se jednou před Susan zmínil, že neumí bruslit. Ovšem v epizodě "Flight of Fancy" (VII/5) říká Davovi, že když byl mladší, tak hrával hokej, tudíž by musel umět bruslit.
 • Malikovo příjmení je McGrath, nicméně Doug ho jednou oslovil jako Malika Williamse.
 • V epizodě "Love Among the Ruins" (I/23), vzpomínal Carter s bohatým pacientem a diskutovali přitom Johnova koně Marigolda, který byl popsán jako bílý. V epizodě "Ground Zero" (IV/6) když Carol a Anna navštívily Carterovic sídlo, dívaly se na kresbu Johnova koně, jenž byl identifikován jako Marigold. Kůň na obrázku byl jasně černý.
 • Benton řekl Jeannie, že jeho matka na jeho promoci vstala a tleskala, ale později Carterovi sdělí, že promoci zmeškal, protože měl mnoho práce na chirurgii.
 • V epizodě "Beyond Repair" (VIII/11), Abby říká Carterovi, že Susan Lewisová propustila Sobrikiho, ale ve scéně předtím je Susan na hokeji s Malikem.
 • V epizodě "Blood, Sugar, Sex, Magic" (VIII/3) Carter říká Abby, že nikdy nebyl ve vězení, nicméně v "Obstruction of Justice" (IV/9) byl zadržen za maření úředního výkonu.
 • V epizodě "Partly Cloudy Chance Of Rain" (VIII/8), Susan říká Carterovi, že se její pes jmenoval "Happy", ale později se Susan zmiňuje Chen, že svého psa pojmenovala "Puddles".
 • V epizodě "Damage is Done" (VIII/13) Abbyin soused Brian rozbije řetízek u dveří a začne ji napadat. V následující scéně, kdy nabude Abby opět vědomí, zavírá dveře s předtím rozbitým řetízkem.
 • V jedné z epizod, když měla Kerry den volna, byly jasně vidět iniciály KW na desce.
 • V epizodě "Family Matters" (VI/10) Jing Mei léčí může s kapavkou, nicméně později lze pacienta vidět oblečeného jako zaměstnance, procházejícího v pozadí.
 • V epizodě "Be Patient" (VI/15), říká Carter, že nůž, jímž byl pobodán, měl osm palců, ovšem v epizodě "May Day" (VI/22) říká, že to byl šestipalcový řeznický nůž.

Gilmorova děvčata - Herecké obsazení

25. března 2007 v 17:31 Gilmorova děvčata
Lauren Graham = Lorelai
Lauren Helen Graham se narodila 16.března 1967 v Honolulu na Havaji. Když jí bylo pět let, rodiče se rozhodli odtud odstěhovat a tak Lauren vyrůstala ve městě Fairfax ve Virginii s otcem Larrym , její matka Donna odešla od rodiny do Evropy, aby pracovala na své pěvecké kariéře. Larrymu Grahamovi se přezdívá "Král čokolády," protože vlastní továrnu na její výrobu. V roce 1981 se táta znovu oženil a vzal si jistou Karen. Lauren byla už jako malá blázen do koní a chtěla se stát jockeyem, ovšem, byla už tehdy příliš vysoká.
Herectví objevila na základní škole a na střední škole již hrála v několika představeních. Lauren vystudovala Barnard College (New York), kde získala titul bakalář a Southern Methodist University's Medows School of the Arts (Dallas), kde získala titul magistr herectví a to v roce 1992.
Do Los Angeles přišla Lauren v roce 1995 a pracovala jak číšnice, než dostala roly Shelly v první sérii seriálu Caroline in the city. Pak už se příležitosti na hostování v seriálech, jako News Radio, Law and Order, Seinfeld a 3rd Rock From the Sun, jen hrnuly. Následovaly větší role v Conrad Bloom, Townies a M.Y.O.B. Průlom v její kariéře nastal, když získala roly Lorelai Gilmore. Byla několikrát nominovaná na různé ceny, včetně Zlatého glóbu.
Na stříbrném plátně se objevila poprvé v roce 1998 ve filmu Nightwatch, také si zahrála s velkou hvězdou Keanu Reevesem ve filmu Sweet November v roce 2001. V poslední době jste ji mohli vidět ve filmech Bad Santa a Seeing Other People. Brzy se na plátně kin objeví po boku Vina Diesela v The Pacifier.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexis Bledel = Rory
Alexis Bledel se narodila 16.září 1982 v Houstonu, v Texasu. V osmi letech hrála v místním divadle v inscenacích Čaroděj ze země Oz, Naše město a Aladin. Později šla na Lutheánskou střední školu Svatého Marka. Jako 16-ti letá dostala přihlášku na konkurz do modelingové agentury pořádající místní promenádní show.Všimli si jí větší společnosti a tím odstartovala její skutečná kariéra. Po maturitě na střední škole se zapsala na New Yorskou univerzitu, kterou první rok dokončila jako herečka. Přes svoji agenturu se seznámila se svým současným manažerem, který ji začal posílat na přehlídky po celé Americe, kde pracovala a uplatňovala svůj talent.
Alexiina velká pauza v kariéře modelky přišla, když se v N.Y. přihlásila do konkurzu na TV seriál Gilmorova děvčata. Režisér ji ihned vyslal do L.A., kde o ní s úsměvem na tváři říkají: ,,Všichni jsme se do ní zamilovali, je úžasná." Nikdy v žádném seriálu nehrála, a tak pro ni role v seriálu byla současně experimentem, kterým chtěla mládeži ukázat život teenagera bez alkoholu a drog. Pilotní film k seriálu byl natočen v Torontu a první epizodu obyvatelé Ameriky mohli shlédnout už 5. října roku 2000. Když zrovna Alexis nepracuje, ráda čte, fotografuje, poslouchá muziku, chodí do kina a volný čas tráví s rodinou.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jared Padalecki = Dean
Narodil se 19.7.1982 v Texasu. Jared Paladecki vystudoval Madisonskou střední školu v San Antoniu. Hodiny herectví bral již ve svých dvanácti letech. V roce 1999 byl jedním ze dvou vítězů soutěže "Claim to Fame". Dříve než byl obsazen do Gilmorových děvčat, natočil pro NBC pilotní film, který nikdy nebyl odvysílán. Zamýšlel, že půjde na Texaskou univerzitu, ale po získání role Deana změnil své plány. Jeho blízkým přítelem je herec Chad Michael Murray, který v Gilmorových děvčatech ztvárnil Tristana. Roku 2005 ztvárnil roli Wadea ve snímku Dům voskových figurín.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Scott Patterson = Luke
Scott Patterson se narodil 11.9. 1958 v Philadelphii ve státě Pensylvania, ale vyrůstal v New Jersey. Navštěvoval Rutgers University, kde se věnoval studiu literatury. Herectví začal studovat v New Yorku u slavných učitelů Roberta Lewise a Sondry Lee. Po studiu se objevil mnohokrát v několika představeních, například v Rasputinovi nebo Slečně Julii, v The Actors Studio.
Od roku 1980 do roku 1988 hrál v nižší lize baseball (za týmy New York Yankees, Atlanta Braves, and Texas Rangers).
Od té doby se Scott objevil na obrazovce v Little Big League s Timothy Busfieldem a Jasonem Robardsem, a v Three Wishes s Patrickem Swayzem a Mary Elizabeth Mastrantonio. Také zazářil v nezávislých filmech Highway 395 a Rhapsody in Bloom s Penelope Ann Miller.
Scott se i objevil v několika televizních seriálech, jako třeba ve Will & Grace nebo It's Like, You Know, kde většinou ztvárňoval romantické role. V roce 2004 propůjčil svůj hlas animovanému seriálu. Nám je samozřejmě nejvíce známý jako Luke Danes, majitel bistra, v Gilmorových děvčatech.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sean Gunn = Kirk
Sean je nejmladším z šesti dětí. Zatímco všichni jeho čtyři starší bratři pracují v zábavním průmyslu, jeho sestra se vydala jinou cestou a stala se advokátkou. Sean se narodil a vyrůstal v St. Louis, v Missouri, a už jako malý chtěl být hercem. Na střední škole ho láska k divadlu dovedla k tomu, aby se zapsal na Goodmanovu divadelní školu. Po odabsolvování strávil Sean dva roky v Chicagu, kde režíroval řadu her. Domníval se, že udělá kariéru jako divadelní režisér, pak však dostal několik nabídek na účinkování v reklamách a filmech v Chicagu. Rozhodl se tedy věnovat herectví a zamířil do Los Angeles, kde byla hned jeho první role hostování v pilotním dílu. Když právě nepracuje, věnuje se řadě sportů. V současné době bydlí v Los Angeles.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Matthew Charles Czuchry = Logan
Narodil se 20. května 1977. Spolu se svým otcem, profesorem, a svými třemi staršími sourozenci vyrůstal na farmě na venkově v Tennessee. Matt promoval v roce 1999 s vyznamenáním na Charlestonově vysoké škole v Jižní Karolíně. Zde se stal kapitánem tenisového týmu a hrál tenis za NCAA. Účastnil se tamního vysokoškolského divadla a vyhrál cenu Mr. College of Charlesto 1998. Jeho zájem o herectví pokračoval a po ukončení studií se mu za podpory své rodiny rozhodl dále věnovat. V Young Americans potak svoji dnes již bývalou přítelkyni Kate Bosworth, se kteoru měl v letech 2000 - 2002 známost. V současnoti vystupuje především jako Logan Huntzberger v Gilmorových děvčatech. Když zrovna nepracuje, rád si zahraje basketball.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Milo Anthony Ventimiglia = Jess

Narodil se 8. července 1977 v Kalifornii. Již v osmi letech se rozhodl, že vyhraje Oskara. O deset let později - poté, co si na střední škole zahrál v řadě her - získal stipendium na letí program prestižní sanfranciské školy. Za posledních pět let Milo zaujal diváckou pozornost ve filmu, v televizi a také v divadle. Na velkém plátně se objevil v nezávislých filmech Massholes a Sheer Bliss či v krátkém filmu Nice Guys Finish Last. Na televizní obrazovce si opakovaně zahrál v seriálu Opposite Sex. Milo rád surfuje, také jezdí na skateboardu a snowboardu. Věnuje se taktéž charitě.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edward Herman = Richard Gilmore
Narozen 21. června 1943. Držitel cen Emmy i Tony, se může pyšnit působivou kariérou , kterou si v divadle, u filmu a v televizi budoval více jak třicet let. Na velkém plátně ztvárnil řadu památných postav. V televizi se objevil v šestiepizodním příběhu The Practice, který mu v roce 1999 vynesl cenu Emmy. Na divadelní jeviště se vracel ještě mnohokrát. V létě roku 2002 si zahrál v režii Bruce Paltrowa ve hře Ecucating Rita a před časem skončil s účinkováním ve hře Neila Simona The Dinner Party. Též se ujal role vypravěče History lost and found na kanálu A&E u seriálu Founding Fathers. Loni byl vyznamenán svojí alma mater, Bucknellskou univerzitou, za vynikající úspěchy ve svojí profesi.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Carole Bishop = Emily Gilmore

Narodila se 28. února 1944 v Coloradu Springs a vyrůstala v Denveru, kde část dětství střávila cvičením, aby se z ní stala baletka. V osmnácti zamířila do New Yorku, kde také získala svoji první práci - v baletní společnosti u Radio city Music Hall. Poté si do roku 1967, kdy byla obsazena do své první role na Broadwayi musela vydělávat prací v nočním klubu. V televizi si zahrála v seriálech Mikea Nicholse a ztvárnila též roli matky Lisy Ann Waltersové. Její více než dobrou pověst na divadelních prknech upevnila i hlavní role v Broadwayské produkci Six Degrees of Separation.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gilmorova děvčata - Zajímavosti

25. března 2007 v 16:22 Gilmorova děvčata
- Jared Padalecki ani Mellisa McCarthy původně neměli v seriálu hrát. Role Deana měla patřit Nathanu Wetheringtonovi, role Sookie pak Alex Borstein.

- Gilmorova děvčata jsou definitivně jedním z "nejukecanějších" seriálů. Dobře to znají ti, co se někdy pokoušeli překládat titulky, a dokazuje to i délka scénáře. Zatímco běžný seriál má scénář dlouhý čtyřicet pět až padesát stran, Gilmorova děvčata se mohou pyšnit sedmdesáti pěti až osmdesáti stranami.

- Exteriéry, ve kterých se natáčí scény v Lukově bistru a Taylorově obchodě, byly použity už ve filmech The Music Man (1962) a The Dukes of Hazzard (1979); stejně tak i Lorelain dům byl domem strýčka Jesse v The Dukes of Hazzard.

- Když se Brad Langford (Adam Wylie), jeden z Roryiných spolužáků na Chiltonu, vrátí po několika měsících do školy, vysvětluje svou absenci tím, že hrál na Brodway Jacka ve hře "Into the Woods". Stejný důvod měl i Adam Wylie - ze seriálu na nějakou dobu odešel, aby se mohl věnovat právě roli Jacka v Into the Woods, které se v roce 2002 vrátilo na divadelní prkna Brodwaye.

- Lanin přítel Dave (Adam Brody) strávil v seriálu pouze jednu sezónu. Jeho odchod Lane vysvětluje tím, že odešel na univerzitu do Kalifornie. Adam Brody opustil natáčení kvůli roli Setha v seriálu The O.C., které se odehrává právě v Kalifornii. Stejně tak i odchod Chad Michaele Murraye, který si zahrál Roryina spolužáka Tristana DuGreye, byl vysvětlen tím, že Tristan odešel na vojenskou školu do Severní Karolíny...kam Chad odjel natáčet seriál Dawson's Creek.

- Postava Jesse (Milo Ventimiglia) měla dostat svůj vlastní seriál s názvem "Windward Circle", který se měl začít vysílat v roce 2004. Jess se v něm měl přestěhovat z Connecticutu do Kalifornie, kde měl žít se svým otcem (Rob Estes). Natáčení ve Venice v Kalifornii stálo ale hodně peněz, a tak WB seriál nakonec zrušila.

- Přestože Lanin otec žije ve Stars Hollow s Lane a její matkou, nikdy se v seriálu neobjevil.

- Sean Gunn, který hraje Kirka, se v seriálu poprvé objevil v epizodě 1x02 "The Lorelais' First Day at Chilton", ale ne jako Kirk. Jeho postava se jmenovala Mick a Emily ho najala, aby připojil Gilmorovic dům k rychlejšímu internetu

- Exteriéry, kde se natáčí scény z Vážky, byly domovem televizního seriálu The Waltons (1972).

- Liza Weil se původně ucházela o roli Rory, kterou sice nedostala, ale producentům se zalíbila natolik, že pro ni napsali postavu Paris Gellar.

- Inspirací pro Stars Hollow bylo městečko Washington Depot v Connecticutu, které kdysi Amy Sherman-Palladino a její manžel Dan navštívili...

- Luke původně neměl být muž, ale žena :)

- Postava Lane Kim byla inspirována Helen Pai, ko-producentkou seriálu a nejlepší přítelkyní Amy Sherman Palladino.

- Loganova rodina vlastní několikery noviny. Jejich příjmení - Huntzbergerovi - je narážka na Sulzbergerovi, kteří od roku 1935 vlastní The New York Times.

- Scott Patterson, který hraje Luka, neměl původně patřit k hlavním postavám seriálu. Měl se objevit pouze v pilotu, ale když si tvůrci všimli, jak skvěle vychází s Lauren Graham (a jak jim to spolu sluší :) prodloužili mu smlouvu na další díly, až se z něj nakonec stala stálá postava.

- V závěru epizody 5x01 "Say Goodbye to Daisy Miller" Lorelai poslouchá na záznamníku vzkaz od Luka, kde jí diktuje svoje telefonní číslo na mobil: 860 294 1986. Toto číslo patří Dětské nemocnici v Hopkins a bylo použito k získání finanční pomoci. Ředitel dětského centra George Dover je švagr Scotta Pattersona (Luke).

- Lorelain pes Paul Anka dostal své jméno po rock'n'rollové legendě šedesátých let Paulu Ankovi.

- Alexis Bledel nesnáší kávu. Káva, kterou Rory v seriálu pije, je ve skutečnosti kola.

- V epizodě "Lorelai's Graduation Day" zjistíme, že Lorelaino prostřední jméno je Victoria.

- Lanina skupina "Hep Alien" je pojmenovaná po producentce Helen Pai; Hep Alien je anagram jejího jména.

- V seriálu je několikrát zmíněn film Dirty Dancing (Hříšný tanec, 1987); např. v epizodě Christopher Returns, kde Lorelai říká Rory, že "Baby nebude sedět v koutě". Kelly Bishop (Emily Gilmore) si v Hříšném tanci zahrála roli Marjorie Houseman.

Rozvrhy hodin - Harry Potter

22. března 2007 v 18:37 Rozvrhy hodin
Upozornění: Tyto rozvrhy nejsou mé výtvory!!!
Rozvrh hodin copy.jpg Kliknutím na obrázek zavřete okno
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázkulucs.jpg Lucius rozvrh picture by TonksN
rw005.png Ron rozvrh picture by TonksNhp024.jpg Rozvrh Harry Potter picture by TonksNBez názvu1.JPG Kliknutím na obrázek zavřete okno
pic0212.JPG Kliknutím na obrázek zavřete okno
Upozornění: Tyto rozvrhy nejsou mé výtvory!!!

Rozvrhy hodin - Piráti z Karibiku

16. března 2007 v 12:01 Rozvrhy hodin
Upozornění: Tyto rozvrhy nejsou mé výtvory!!!
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Upozornění: Tyto rozvrhy nejsou mé výtvory!!!

Rozvrhy hodin - Česko hledá Superstar

13. března 2007 v 12:38 Rozvrhy hodin
Upozornění: Tyto rozvrhy nejsou mé výtvory!!!
Soutěžící:
Moderátoři:
Upozornění: Tyto rozvrhy nejsou mé výtvory!!!

Návštěvnost

13. března 2007 v 10:49

Rozvrhy hodin - Avril Lavigne

11. března 2007 v 12:56 Rozvrhy hodin
Upozornění: Tyto rozvrhy nejsou mé výtvory!!!
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Upozornění: Tyto rozvrhy nejsou mé výtvory!!!

Rozvrhy hodin - Gilmorova děvčata

11. března 2007 v 12:42 Rozvrhy hodin
Upozornění: Tyto rozvrhy nejsou mé výtvory!!!
Upozornění: Tyto rozvrhy nejsou mé výtvory!!!

Rozvrhy hodin - Dawsonův svět

11. března 2007 v 12:36 Rozvrhy hodin
Upozornění: Tyto rozvrhy nejsou mé výtvory!!!
Upozornění: Tyto rozvrhy nejsou mé výtvory!!!


Rozvrhy hodin - Čarodějky

10. března 2007 v 19:14 Rozvrhy hodin
Upozornění: Tyto rozvrhy nejsou mé výtvory!!!
Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozcharm10.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozholly02.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
u plotu
Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozcharm08.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozcharm09.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozcharm12.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozcharm05.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozcharm02.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozcharm11.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozvrh01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozvrh02.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozdrew01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozdrew02.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://thecharmedones.wz.cz/extra/rozvrhy/rozleo01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.img485/1741/ocole1nc.png
Upozornění: Tyto rozvrhy nejsou mé výtvory!!!


Hodiny

7. března 2007 v 14:53