Kutil Tim - O seriálu

3. března 2007 v 14:39 |  Kutil Tim
Tento sitcom vznikl v roce 1991 a do roku 1999 se natočilo 8 sezón s neuvěřitelnými 205 epizodami. Kutil Tim vznikl kuriozním způsobem, jednoho večera na představení v Ohiu se Tim Taylor rozhovořil o své garáži a té spoustě haraburdí co v ní má a když viděl, že to na lidi působí rozhodl se pro vlastní show. Tim je známý herec a v Americe byl oceněn mnoha cenami a několikrát byl zvolen televizní osobností roku.

Seriál v němž herec exculeje v roli fanatického domácího kutila vypráví nejen o Timových vynálezech ale i o jeho seriálové rodině. Ženě Jill a třech synech, Bradovi, Randym a Markovi, chlapcích se sklony k vzájemnému handrkování.

Tim je naprosto zamilován do nářadí a užívá si každičkou návštěvu kutilského obchůdku a s láskou vstupuje do dveří železářství. Ale bohužel zručnost není Taylorovou nejsilnější stránkou. A přesto, nebo možná proto, má v místní televizi pořad s názvem Čas kutilů. V němž diváci musí být připraveni na všechno. V tomto pořadu má pomocníka, Ala Borlanda, na jehož adresu vždy směřují Timovy vtípky.
Jednou se Jill rozhodne sehnat si práci a začít vydělavát peníze, začne studovat z čehož vzniká mnoho komických situací. Mark je utiskován staršími bratry možná proto si později zamiluje hudbu a černé oblečení. Randy je ekologisticky smýšlející a Brad je zainteresován v děvčatech a to je jeho hlavní priorita. Mezi zajímavé postavy seriálu bezesporu patří soused Wilson, kterému nikdy neuvidíte do tváře, jeho rady jsou chytré a moudré, ale Tim je dokáže vždy skvěle otočit ve svůj prospěch a vyložit si je "lépe". Po svém. Což většinou dopadá katastrofálně....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama