Sedmé nebe - Herecké obsazení

31. března 2007 v 15:28 |  Sedmé nebe
STEPHEN COLLINS - ERIC CAMDEN

Rodné jméno: Stephen Weaver Collins
Datum narození: 1.října 1947
Místo narození: Des Moines, Iowa, USA
Výška: 1.85 m
Stav: manželka Faye Grant, dcera Kate (*1985)

Životopis
Stephen Collins, celým jménem Stephen Weaver Collins se narodil 1.října 1947 V Iowe. Jeho prostřední jméno pochází z matčiny strany po prapradědečkovi generálu Jamesi B. Weaverovi, který roku 1892 kandidoval v popularistické straně na prezidenta a získal 22 voličů. Stephen Promoval na vysoké škole Hastings v Hudson, NY. V roce 2003 byl hostujícím mluvčím na vysokoškolské promoci.
Stephen Collins si zahrál v Star Trek: The motion picture (1979). V interview řekl, že se během natáčení cítil jako veliký outsider. Hrál velitele Will Deckera a měl pocit, že se ve skutečnosti pokouší tuto postavu realizovat. Collins byl také uvedený jako jeden z dvanácti "slibných nových herců roku 1991" v Obrazovce světa Johna Willise.
Jako herec zářil v mnoha dalších televizních filmech, v četných charakteristických rolích zahrnujících také The First Wives Club, a čtyři Brodwayské hry. Zazářil v Shakespearovském Newyorském festivalu jako producent a režisér, úspěšně také produkoval oblastní hru, ve které hrál na Broadway - Starý chlapec. Hrál JFK v Ženě jménem Jackie, za což získal Emmy za nejlepší minisérii a byl nominován na Emmy za svůj výkon ve Dvou paničkách Grenvillských.
Jednou z jeho nejznámějších rolí je postava reverenda Erica Cambdona v Sedmém nebi. Tato postavabyla hodnocena jedenáctým místem v televizním průvodci "50 největších televizních otců"(2004).
Stephen Collins je mnohonásobně talentovaný. Kromě jiného je autorem dvou novel: Oční kontakt a Dvojí ohrožení.
Stephen dnes žije v L.A. spolu se svou ženou herečkou Faye Grant, která hrála postavu Rhondy v sérii "Největší americký hrdina"(1980) a se svou dcerou Kate.
-----------------------------------------------------------------------------------------
CATHERINE HICKS - ANNIE CAMDEN
Rodné jméno: Catherine Bethany Hicks
Datum narození: 6.srpna 1951
Místo narození: Scottsdale, Arizona, USA
Výška: 1.6 m
Stav: vdaná za Kevina Yaghera, Dcera Catie (*1992)

Životopis:
Catherine Hicks se narodila 6.srpna 1951 na Manhattenu. Vyrůstala ve Scottsdale (Arizona) a také zde v r. 1969 promovala. Poté, co si vybrala za hlavní předmět studia bohosloví a anglickou literaturu na univerzitě v Notre Dame se rozhodla, že chce být spíše herečkou než učitelkou a to byl důvod proč začít hrát.
Své první herecké zkušenosti získala již během studií. Absolvovala dvouletou hereckou konzervatoř při Cornell University ve státě New York. Po boku Jacka Lemmona se představila na Broadwayi v komediálním dramatu Bernarda Sladea Hold a úspěch slavila také na jevišti v Baltimore ve hře Noëla Cowarda Tento smích a jako Blanche DuBois v dramatu Tennessee Williamse Tramvaj do stanice Touha. V roce 1975 byla poprvé uvedena na televizní obrazovku v seriálu "Ryan's Hope". Po tomto seriálu si Cathie začala propracovávat cestu mnoha filmy a seriály jako např. The Bad News Bears (1979- 80) a Tucker's Witch (1982-83).
Cathie Hicks byla nominována na cenu Emmy 1980 za titulní úlohu Marilyn Monroeové v životopisném TV snímku MARILYN: Co zůstalo nevyřčeno.
Její velký čas přišel v 80.letech, když se objevila ve filmu "Star Trek IV: The Voyager Home" jako velrybí bioložka Dr. Gillian Taylor a v Dětské hře jako Karen Barclay. Před seriálem Sedmé nebe nechtěla už v žádné televizní show hrát, ale když četla scénář, pomyslela si, že její postava Annie je tak srdečná a směšná, a tak roli neodmítla.
Cathy je vdaná za Kevin Yaghera, který je o dvanáct let mladší. Vytvořil speciální loutkové efekty Chuckyho v Dětské hře a efekty v několika filmech Noční můra z Elmstreet. Společně žijí v LA, Californii a mají dceru Catii, narozenou v roce 1992.
-----------------------------------------------------------------------------------------
MICHAEL WATSON - MATT CAMDEN
Rodné jméno: Michael Barrett Watson
Datum narození: 23.dubna 1974
Místo narození: Traverse City, Michigan, USA
Výška: 1.84 m

Životopis
Barry se narodil v Traverse City, Michigan jako třetí dítě ze čtyř dětí (sourozenci Scott a Christie jsou starší, Kip je mladší). Jeho otec byl advokát a matka pracovala jako "paralegal".
Když bylo Barrymu 8 let přestěhovali se rodiče do Dallasu a Barry začal s modelingem. Ve čtrnácti letech se jeho rodiče rozvedli. V patnácti odešel do Californie a téměř okamžitě dostal práci v seriálu NBC Dny našeho života. Tuto práci měl šest měsíců a poté se vrátil do Dallasu a promoval na vysoké škole v Richardson v r. 1992.
V devatenácti se vrátil do L.A. a znovu e rozhodoval, co bude dělat. Začal parkovat auta v House of Blues, ale po šesti měscích byl vybraný do seriálu Aerona Spellinga Malibu Shores (1996). Dříve než přijal roli Matta Camdena v sedmém nebi, hostoval v mnoha dalších populárních pořadech, zahrnujících také Baywatch, kde byl jednou z prvních postav která se utopila. Objevil se taky ve scifi filmu Útok s Darryl Hannah a zahrál si hlavní roli ve filmu Učení slečny Tinglové spolu s Katií Holmes.
Tori Spelling ho seznámila s jeho budoucí ženou Laurou Payne - Gabriel, se kterou se ovšem rozvedl.
-----------------------------------------------------------------------------------------
JESSICA BIEL - MARY CAMDEN
Rodné jméno: Jessica Claire Biel
Datum narození: 3.března 1982
Místo narození: Ely, Minnesota, USA
Výška: 1.71 m

Životopis:
Jessica se narodila 3.března 1982 v Ely, Minesota a dětství trávila v Boulder v Coloradu, spolu se svými rosiči Jonem a Kim a s mladším bratrem Justinem. Později odjela studovat na vysokou školu v Fairview, kde byla dobrou studentkou. Jako dítě se Jessica dala přemluvit na kariéru zpěvačky vystupující v divadle. Začala hrát v 9 letech ve hrách The Sound of Music, Annie, Beauty and the Beast a Anything Goes.
Přirozená krása Jessicu brzy přivedla na dráhu modelingu a komerční práce v soutěžích International Modeling a Talent Association's Annual Conference v roce 1994. V roce 1996 přijala roli Mary Camden v seriálu Sedmé nebe a další dva roky také působila jako modelka v kampaních jako "Limited too".
Sedmnáctiletá Jessica se v roce 2000 pokusila upustit od kontraktu s Aeronem Spellingem a tak odejít ze seriálu Sedmé nebe a WB. Kvůli tomu pózovala polonahá v březnové edici Gear Magazinu. Nebyly to pouze obrázky, ale také články, které šokovaly některé lidi, kteří spojovali Jess s Mary Camden. V každém případě nebylo upuštěno od smlouvy. Nyní toho Jessica lituje a stále se objevuje v některých epizodách jako studentka univerzity v Massachusetts.
Díky svému atraktivnímu vzhledu se brzy stala jednou z nejobsazovanějších mladých hereček současnosti, když se po ukončení smlouvy se seriálem dostala k zakázkám jako Ulee's Gold, Summer Catch, I'll Be Home For Christmas, Pravidla vášně, Texaský masakr motorovou pilou či Cellular. Zanedlouho ji uvidíme po boku Orlanda Blooma v romantickém snímku Camerona Crowea Elizabethtown a akčním thrilleru Stealth. V příštích několika letech budou tituly v její filmografii přibývat jen pozvolna - je totiž rozhodnuta vrátit se zpět na univerzitu, neboť kvůli svým filmovým závazkům odchodila jen tři semestry.
-----------------------------------------------------------------------------------------
BEVERLY MITCHELL - LUCY CAMDEN
Rodné jméno: Beverley Anne Mitchell
Datum narození: 22.ledna 1981
Místo narození: Arcadia, Kalifornie, USA
Výška: 1.57 m

Životopis:
Beverly Mitchell se narodila v Arcadia, California v roce 1981. Její agent si ji všiml jejího temperamentu v jednom nákupním centru v jižní Kalifornii, kde ztropila velice rozzlobenou scénu.Ve čyřech letech získala svou první zkušenost ve společnosti Oscar Meyer. Neustále pracovala pro televizi i film, mohli jste ji vidět např. v hlavní roli Right On Track podle novely Erica Enders.
V roce 1996 přijala svou nejznámnější roli Lucy Camden v sedmém nebi. Hostovala v mnoha seriálech zahrnujících také Melrose Place a Baywatch. Zahrála si i hlavní roli ve filmech White Dwarf, Mother of the Bride a the miniseries Sinatra. Jejím filmovým debutem je The Crow: City of Angels.
V roce 2005 ztvárnila postavu Addison, jedné z osmi obětí bojující o holý život ve filmu Saw 2. Poté přišel snímek I remember.
Beverley vstoupila na novou cestu zábavy a chce si vybudovat zpěváckou kariéru. Je velmi zaměstnaná psaním písniček a vytvářením melodií pro své první album, které má být kombinací folku a rocku a mělo vyjít v roce 2005.
Beverley ráda tráví svůj volný čas s rodinou a přáteli, vytváří fotoalba, alba a zpívá. Momentálně žije v jižní Californii ve svém nově koupeném domě se psy Tuckerem, Chicem a Bellou.
-----------------------------------------------------------------------------------------
DAVID GALLAGHER - SIMON CAMDEN
Rodné jméno: David Lee Gallagher
Datum narození: 9. února 1985
Místo narození: College Point, New York, USA
Výška: 1.79 m

Životopis:
David Lee Gallagher se narodil 9. února 1985 v College Point, New York. Jeho otec Vince pochází z Irska a matka Elena je Kubánka.
David neměl ještě ani dva roky a už dostal svou první reklamní práci. Od té doby pracoval pro společnosti jako Walt Disney World, Burger King, Panasonic, Hanes, Betty Crocker a Tyson Foods. V osmi letech si odbyl svou první filmovou roli v překvapivém hitu Kdopak to mluví (1993). Několik dalších televizních zkušeností a prací pro televizi následovalo po velkém snímku Fenomén (1996) s Johnem Travoltou. Ve stejném roce dostal asi svou nepopulárnější roli Simona Camdena v Sedmém nebi, ve kterém s krátkými přestavkami účinkuje již 10 let.
Angels in the Endzone (1997) a Richie Rich´s Christmash wish (1998) byly stěží dostatečnou ukázkou Davidova talentu a mnoho jeho hereckých výšek je ukázáno v televizních seriálech, kde řeší seriózní problémy jako drogy, zneužívání a sebevraždu.
S novým televízním magazínem slávy a postavení teenagerovského idolu byl David viděn v Kart Racer (2003). Promoval na vysoké škole v Chaminade v roce 2003. David je zanícený student, kterého baví plavání, basketball a být normální teenager.
David má 4 sourozence - 2 sestry a dva bratry. Jeho starší sestra Michelle Casey se spolu s ním objevila v epizodě Sedmého nebe : S malou pomocí přátel. Jeho starší mladší bratr Killian je autista, a to e důvod proč je David věrným členem a mluvčím organizace C.A.N.
-----------------------------------------------------------------------------------------
MACKENZIE ROSMAN - RUTHIE CAMDEN
Rodné jméno: Mackenzie Ryann Rosman
Datum narození: 28.prosince 1989
Místo narození: Charleston, South Carolina, USA
Výška: 1.52 m

Životopis:
Mackenzie Rosman se narodila 28.prosince 1989 v Charleston, South Carolina. Do čtyř let vyrůstala v Charlestonu, poté se spolu s matkou Donnou, nevlastním otcem Randym a se sorozenci Chandlerem a Katelyn přestěhovali do Los Angeles. To byl čas kdy se Mackenzie zúčastnila konkurzu na nové rodinné drama Aerona Spellinga Sedmé nebe, které se stalo ve WB nejlépe hodnocenou show. Mackenzie v ní účinkuje již 10 let.
Mackenzie začala svou hereckou kariéru již v pěti letech, když perzonál a posádka byli překvapeni, jak se Mack mimochodem představuje - chodila po všech pokojích a všem potřásala rukou, jak se představovala. Posléze ji matka, povzbuzena přáteli, zapsala do talentové agentury a Mack začala pracovat komerčně pro Tuft's Health Care v Bostonu, což zahrnovalo reklamy na Hormel Chilli Hotdog a boty Nike.
Mack miluje New York, Philadelphia, Atlanta a Miami a velmi si užívá, když může tato místa navštívit. Její nejlepší dovolená byla v Detroitu, když byla mladší. Ráda by také navštívila Austrálii a její krásnou přírodu. Její oblíbenou sladkostí je žvýkačka. Cení si všech svých fanoušků a když může, ráda dá autogram a snaží se odpovědět na veškeré dopisy. Mack obdivuje Micheal Jacksona, Vince Gill, Shaniu Twain a Madonnu. Její nejoblíbenější film je Titanic a Grease, oblíbenou skladbou je Another Brick In The Wall od Pink Floydů. Také ráda poslouchá country, pop rock, r&b a rap. Je radši, když jí lidé říkají jen Mack.
V šestnácti letech má Mackenzie za sebou již deset let hereckých zkušeností, což je mnohem více než má většina jejich hereckých vrstevníků. Mackenzie se připravuje na svůj poslední rok na vysoké škole v Sedmém nebi, čímž mělo toto drama původně končit. Kromě herectví je Mackenzie Čestnou studentkou, jejíž vášní je jízda na koních - soutěžení v předvádění skoků. Také ráda tancuje,plave, bruslí, hraje si se svými psy a o víkendech chodí ven s přáteli. Dnes Mackenzie žije v Los Angeles s celou rodinnou, což je nejlepší pro stálé natačení Sedmého nebe.
-----------------------------------------------------------------------------------------
HAPPY - HAPPY
Rodné jméno: Happy
Datum narození: 14. července 1995

Životopis:
Happy se narodila 14. července 1995. Jde o bílého teriéra, i když výškově je větší než jiní příslušníci své rasy. Pochází z Castaic Lake, CA. Její skutečné jméno je stejné jako její seriálová postava.
Happy byla adoptovaná z Los Angelské veterinářské ordinace, jako malé štěně, trenérkou Shawn Webber, která trénuje také různá jiná zvířata. Shawn si myslí, že Hapyiným oblíbeným trikem je zakrytí oka packou.
V roce 1996 se Happy objevila ve své první roli v seriálu Sedmé nebe. V té době ráda pobíhá s Mackenzie a Davidem, a také si ráda hraje s ostatními dětmi. Herce neotravuje, je přátelská a miluje hraní. Později se Happy objevuje v průvodcích, v raních zprávách KTLA, E! a v Přístupu Hollywoodu. Happy je velmi plachá a očividně nemá ráda vysoké muže s vyjímkou Stephena.
Momentálně váží něco okolo 35 liber. Jejím oblíbeným jídlem se staly kuřata a vydatné masité klobásy.
-----------------------------------------------------------------------------------------
LORENZO A NICOLAS BRINOVI - SAMUEL A DAVID CAMDENOVI
Rodné jména: Lorenzo Nathanel Brino a Nikolas Landon Brino
Místo narození: 21.září 1998
Místo narození: Woodland Hills, Los Angeles, California, USA

Životopis:
Nicolas a Lorenzo se narodili Tony Brinovi a Shawne Brino 21. září 1998 v Los Angeles. Pocházejí ze čtyřčat.
Pět měsíců po narození začali hrát Sama a Davida Camdenovi v Sedmém nebi. Jejich sourozenci Zachary a Myrinda (spolu s dalšími dvojčaty) se s nimi střídali do doby než se dali rozeznat. Poté byli jako oficiální herci vybráni Nick a Brino. Jejich rodiče je chtěli vychovávat normálně, a proto se děti neobjevily v žádné další show. Jejich matka však později nechala děti hrát, z důvodu, že je to bavilo a nechala je hrát dále.
Dvojčata rádi jen tak vysedávají, hrají si s jídlem a tvoří srandovní zvuky. Když nehrají rádi zůstávají doma s matkou a otcem.
-----------------------------------------------------------------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alca alca | 6. února 2008 v 17:32 | Reagovat

kolik ma sedme nebe dilu?????????

2 Tomáš Fišer Tomáš Fišer | E-mail | 8. února 2008 v 20:57 | Reagovat

Máš supr stránky jsem velky fanda sedmého nebe a jsem rád že ho zase uvedli do vysílání zatim.

3 popopopopopopop popopopopopopop | 15. února 2008 v 19:25 | Reagovat

já jsem myslela že je to novějšíseirál a že už jsou všichni tak staří no to je teda brutus

4 hihiihihihi hihiihihihi | 20. února 2008 v 18:50 | Reagovat

njn

5 Martin Martin | 2. března 2008 v 19:54 | Reagovat

Alca: Pokud se nemýlím, tak Sedmé nebe má zatím 243 dílů (11 sérií).

6 KláraS. KláraS. | 2. března 2008 v 22:45 | Reagovat

Napište prosím primě,aby přesunula sedmé nebe na odpolední hodinu..já jim už psala...chtěla bych se na něj dívat,ale v době vysílání jsem ve škole....mohli by jej přesunout např.místo zoufalých manželek....www.iprima.cz dole je kontakt pak klikněte na formulář a napište jim.Please.Thank you very much.

7 kajuska kajuska | 10. března 2008 v 14:54 | Reagovat

Aj ja jim uz psala a prosim udelejte to i ostatni.Prosiiiiiim!

8 Petula Petula | 17. března 2008 v 14:01 | Reagovat

taky jsem jim uz psala

9 ivana ivana | 23. března 2008 v 21:20 | Reagovat

jj já jim už taky psala

10 ivana ivana | 23. března 2008 v 21:20 | Reagovat

jj já jim už taky psala

11 ♥♥♥Deana♥♥♥ ♥♥♥Deana♥♥♥ | Web | 2. července 2008 v 10:36 | Reagovat

hezu blog..prima serial:o)

12 Katka Katka | E-mail | 14. července 2008 v 19:37 | Reagovat

Super serial je velmi dobre herecky obsadení

13 natálka natálka | 22. července 2008 v 11:19 | Reagovat

mas supr blog sem velka fanynka sedmeho nebe a se rada že ho zase vidim mohla bysemse divat celi den na sedmé nebe

14 kiki kiki | 22. července 2008 v 19:46 | Reagovat

jo ja taky nappisu

15 marketa marketa | 1. srpna 2008 v 10:12 | Reagovat

je pravda že je Simon (David) v realnem životě gay??:(

16 veverka veverka | 11. srpna 2008 v 12:25 | Reagovat

coze?? to není pravda

17 lucik lucik | 21. srpna 2008 v 14:27 | Reagovat

David Gay??tak proč je na obrázcís s holkama??tak možná to pravda je..ale nezdá se mi to

18 jjjj jjjj | 27. srpna 2008 v 12:54 | Reagovat

Nejmenuje se M

att Camden Barry Watson?

19 MicheLliNn MicheLliNn | Web | 27. srpna 2008 v 14:13 | Reagovat

ahojky muzes mi hlasnout na webu http://barci-p.blog.cz/0808/sonb

sem tam jako MichelliNn

plosim tě

děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama